Emocje po Rajdzie na Monte Cassino jeszcze nie opadły, a ostatnio w naszym hangarze samolotowym przy ul. Księżycowej gościliśmy wyjątkowych przedstawicieli Radia Wnet, którzy przygotowali materiał radiowy poświęcony temu niezwykłemu wydarzeniu. Podczas spotkania Prezes Aeroklubu Warszawskiego Michał Krzemiński oraz Dyrektor Aeroklubu Piotr Czyż opowiedzieli o przebiegu rajdu, jego znaczeniu, a także o codziennej działalności Aeroklubu
Dziękujemy każdej Mamie za to, że kiedy byliśmy dziećmi i mieliśmy wielkie marzenia, nigdy nie słyszeliśmy: „to nierealne”. Zamiast tego, dostawaliśmy od Was wsparcie i odwagę, żeby patrzeć tylko przed siebie, bez względu na przeciwności. Naszym lotniczym Mamom życzymy dzisiaj tego, co w lotnictwie najważniejsze: tyle samo startów, co lądowań. Niech pogoda zawsze Wam sprzyja,




