MODELARNIA LOTNICZA

DLA PASJONATÓW, DLA CIEBIE

Lotnictwo to nasza pasja, jeśli Twoja też - przyjdź do nas, do modelarni lotniczej.

Nauczymy Cię budować modele szybowców i samolotów - zarówno tych swobodnie latających, jak i zdalnie sterowanych. Z nami zbudujesz model sterowany radiem i uzyskasz wiedzę na temat silników modelarskich. Nauczymy Cię jak posługiwać się aparaturą RC.

Ucz się od najlepszych! Nasi instruktorzy do doświadczeni zawodnicy, zdobywający czołowe miejsca na  krajowych i międzynarodowych zawodach modelarskich.

ZAPRASZAMY

Zajęcia odbywają się na terenie Aeroklubu Warszawskiego, przy ul. Księżycowej 1 w Warszawie.

Zapraszamy do świeżo wyremontowanej modelarni. Czekamy na Ciebie!

Przyjdź! Zobacz!

Zajęcia dla każdego! Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat oraz dorosłych. A może chcesz zgłębiać tajniki modelarstwa razem z dzieckiem? Przyjdź, zobacz.

Pierwsze zajęcia gratis!

Grupa 7-11 lat: wtorek i czwartek 17.00-18.30
Grupa 12-100 lat: wtorek i czwartek 18.30-20.00

Informacje i zapisy: dariusz.czekaj@aeroklub.waw.pl

NASI INSTRUKTORZY

DARIUSZ CZEKAJ

Kierownik modelarni

• Przewodniczący Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Warszawskiego.
  • Członek Aeroklubu Warszawskiego z ponad 30 letnim stażem.
  • Wieloletnie doświadczenie modelarskie.
  • Promotor i entuzjasta modeli klasy RC (modeli o rozpiętości skrzydeł powyżej 2,5 m).
  • Wicemistrz Polski 2019 i 2020 w klasie G4 (modeli samolotów RC gigant).
  • Czynny zawodnik  i uczestnik w wielu zawodach oraz pokazach modeli klasy gigant, wielokrotnie zajmował miejsce w ścisłej czołówce.
  • Współorganizator Memoriału im. Marka Szufy

KRZYSZTOF KOWALCZYK

Instruktor

• Wieloletni członek Aeroklubu Warszawskiego.
  • Licencjonowany zawodnik Aeroklubu Warszawskiego.
  • Członek modelarskiej kadry narodowej
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie modelarstwa.
  • Trener, wychowawca i instruktor juniorskiej kadry narodowej na Mistrzostwach Świata.
  • Sportowy Instruktor Modelarstwa Lotniczego z klasą Mistrzowską Międzynarodową.
  • Sędzia sportowy na Mistrzostwach Świata.
  • Pilot liniowy.
  • Odznaczony srebrnym medalem za wybitne osiągnięcia sportowe nadany przez Urząd Kultury Fizycznej
    i turystyki w Warszawie.

KRZYSZTOF KAŁUŻNY

Instruktor

• Pasjonat z ogromną wiedzą i pełen zaangażowania.
  • 17 letnie doświadczenie w modelarstwie.
  • Wielokrotny Mistrz Polski w klasach F3J (4 metrowe szybowce termiczne) orazF3P (samoloty latające w rytm muzyki i samoloty precyzjne).
  • Srebrny medalista Pucharu Świata w klasie F3P-AM.
  • Członek kadry narodowej reprezentujący Polskę w zawodach międzynarodowych.
  • Finalista VII edycji Mam Talent.