Przekaż 1,5% podatku

Wesprzyj działalność sportową i szkoleniową polskich lotników poprzez Aeroklub Polski.

To nic nie kosztuje

Możesz wesprzeć polskich lotników przekazując 1,5% podatku na ten cel! Wypełnij swoje zeznanie podatkowe wg poniższych instrukcji, wpisując numer KRS Aeroklubu Polskiego oraz wskazując Aeroklub Warszawski jako beneficjenta środków.

Wzór właściwego wypełnienia deklaracji:

2% podatku na inwestycje

w Sekcjach Specjalnościowych Aeroklubu Warszawskiego

Zarząd Aeroklubu Warszawskiego przyjął uchwałę, w której zatwierdza akcję „2% podatku na inwestycje w Sekcjach Specjalnościowych Aeroklubu Warszawskiego”.

Zgodnie z jej treścią, do dyspozycji Sekcji Specjalnościowych będzie nie jeden, a dwa procent przekazanego przez Członków AW podatku dochodowego. Pełną treść uchwały znajdziecie na naszej stronie: www.aeroklub.waw.pl/dla-czlonkow/uchwaly-zarzadu/