Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze

Zapraszamy wszystkich członków Aeroklubu Warszawskiego na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się 11 stycznia 2020 r. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych (MiNI) Politechniki Warszawskiej (w sali 107) przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.  Walne Zgromadzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w pierwszym terminie i o godz. 10:15 w drugim terminie. Zgodnie z §12, ust. 8
Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego Wielkiego Finału zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Seminarium instruktorskie

Wzorem lat ubiegłych Aeroklub Warszawski organizuje na Babicach seminarium instruktorskie dla instruktorów samolotowych i szybowcowych. Zaplanowane jest ono w dniach 8-9 lutego 2020 roku.

Świątecznie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim pracownikom, członkom Aeroklubu Warszawskiego, a także naszym sympatykom i miłośnikom lotnictwa składamy życzenia zdrowych, pogodnych, rodzinnych i spokojnych chwil spędzonych z  bliskimi w tym wyjątkowym czasie, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 roku!

Praca Aeroklubu w okresie świątecznym

W okresie świątecznym Aeroklub Warszawski będzie pracował wg poniższego harmonogramu:
Sezon 2019 był niezwykle udany dla modelarzy z Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Warszawskiego rywalizujących w konkurencji modeli szybowców halowych F1N!

Lataliśmy… pod ziemią

Samoloty pod ziemią też mogą latać… Na przykład w kopalni soli! Oczywiście samoloty te nie ważą tony, lecz gramy i mogą unosić się przez kilkadziesiąt sekund.

Świąteczna promocja

Z okazji nadchodzących świąt i my mamy dla Was gwiazdkowy prezent! Przy zakupie dowolnego vouchera w naszym sklepie internetowym, w prezencie dodajemy Buff Aeroklubu Warszawskiego (z bezpłatną dostawą).

Rekordowy kurs balonowy

W dniach 16.11-08.12.2019 roku zrealizowaliśmy w Aeroklubie 56-godzinny Teoretyczny Kurs Balonowy prowadzony systemem weekendowym. Ukończyło go 17 z 21 zgłoszonych osób i był to najliczniej obsadzony kurs balonowy w ostatnich kilkunastu latach. Część uczestników kursu teoretycznego rozpocznie u nas praktyczne szkolenie balonowe. Kto wie, może będą wśród nich przyszli zdobywcy Pucharu Gordona Bennetta?

Składki członkowskie za rok 2020

Wielki Festyn Balonowy

Odszedł Alojzy Dernbach

Zamknięcie lądowiska w Chrcynnie

Informujemy, że w związku z wypadkiem wiatrakowca na lądowisku w Chrcynnie, będzie ono zamknięte do czwartku, 21 listopada br. (włącznie).
Informujemy, że 30 listopada 2019 o godzinie 11:00 w nowej sali klubowej w hangarze samolotowym odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Sekcji Szybowcowej. Zgodnie z Regulaminem Sekcji Specjalnościowych Aeroklubu Warszawskiego, uchwalonym przez Zarząd AW 15/03/1999 r., w zebraniu udział biorą osobiście, z głosem stanowiącym, członkowie zwyczajni (mający opłacone składki członkowskie) i honorowi, a także, z głosem doradczym,
TOP