VFR Noc Aeroklub Warszawski

Szkolenie VFR NOC

Posiadasz licencję PPL(A), latasz od wschodu do zachodu słońca, ale marzy Ci się także latanie nocą? Zapraszamy na drugie już w tym sezonie szkolenie VFR NOC. Dzięki niemu zachód słońca nie będzie Cię już ograniczał i będziesz mógł oglądać miasto nocą… z góry :).
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu teoretycznym na uprawnienia do wykonywania lotów nocnych VFR, które odbędzie się w dniach 21-22 września (poniedziałek i wtorek) w godzinach 18:00-21:00, w sali szkoleniowej w budynku administracyjnym AW przy ul. Księżycowej 1 w Warszawie.
Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest posiadanie licencji PPL(A), LAPL(A). W przypadku pilotów z licencją LAPL(A) – muszą mieć oni ukończone podstawowe szkolenie w locie, według wskazań przyrządów, wymagane do wydania licencji PPL(A).
Cena 350 zł. Zapisy i kontakt: teoria@aeroklub.waw.pl

wrz 21 - 22 2020