Hangar Party – Jubileusz 95-lecia Aeroklubu Warszawskiego

W tym roku nasze stowarzyszenie obchodzi piękny jubileusz. 19 października minie 95 lat od momentu, kiedy w 1927 roku odbyło się zebranie członków-założycieli Aeroklubu Akademickiego Warszawskiego, pierwszego w Polsce ogólnodostępnego aeroklubu zrzeszającego miłośników latania i sportów lotniczych.

W gronie wszystkich członków naszego Aeroklubu oraz zaproszonych gości spotkamy się 22 października o godz. 18:00 w znanej i lubianej, choć tym razem bardziej uroczystej i wyjątkowej formule Hangar Party. Będzie to spotkanie z lotniczą historią i wspólne, radosne świętowanie tego wspaniałego jubileuszu. Mile widziane będą stroje bądź akcenty ubioru o charakterze lotniczym – najlepsze, najciekawsze, najbardziej oryginalne wyróżnimy upominkami.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności oraz informację o uczestnictwie w spotkaniu osoby towarzyszącej. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 14 października na adres: klub@aeroklub.waw.pl.

paź 22 2022

AEROKLUB WARSZAWSKI,