VFR NOC

Posiadasz licencję PPL(A), latasz od wschodu do zachodu słońca, ale marzy Ci się także latanie nocą? Zapraszamy na szkolenie VFR NOC. Dzięki niemu zachód słońca nie będzie Cię już ograniczał i będziesz mógł oglądać miasto nocą… z góry!
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu teoretycznym na uprawnienia do wykonywania lotów nocnych VFR, które odbędzie się 8 września w godz. 16:00-21:00 w sali klubowej w hangarze samolotowym AW przy ul. Księżycowej 1 w Warszawie.  Praktykę można odbyć po zakończeniu teorii. Całość szkolenia musi się zakończyć w ciągu 6 miesięcy.
Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest posiadanie licencji PPL(A), LAPL(A). W przypadku pilotów z licencją LAPL(A) – muszą mieć oni ukończone podstawowe szkolenie w locie, według wskazań przyrządów, wymagane do wydania licencji PPL(A).
Koszt szkolenia: 450 zł.
Link do zakupu szkolenia: SKLEP