XXXII Szybowcowe Zawody na Celność Lądowania

W sobotę, 15 października, zapraszamy na lotnisko Babice na XXXII Szybowcowe Zawody na Celność Lądowania im. Pelagii Majewskiej. To będzie dzień pełen lotniczych emocji.

PROGRAM ZAWODÓW:
7:30-8:00 ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW, ROZŁOŻENIE STARTÓW
8:00-8:30 ODPRAWA PRZEDLOTOWA
8:30 ROZPOCZĘCIE REJESTRACJI ZAWODNIKÓW
9:00 ROZPOCZĘCIE STARTÓW DO KONKURENCJI
18:15 ZAKOŃCZENIE STARTÓW DO KONKURENCJI
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 października br. podczas Hangar Party z okazji jubileuszu 95-lecia Aeroklubu Warszawskiego.
W zawodach uczestniczyć mogą piloci szybowcowi posiadający licencję pilota szybowcowego oraz uczniowie-piloci z ukończonym minimum szkoleniem podstawowym. Mile widziani będą uczestnicy tegorocznych szybowcowych kursów podstawowych! Loty do konkurencji odbywać się będą szybowcem dwumiejscowym z ubezpieczającym instruktorem.
Wpisowe wynosi 100,00 PLN, płatne w dniu zawodów. Obejmuje ono start do konkurencji, lotniczy upominek, nagrody dla zwycięzców i poczęstunek.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych terminem rezerwowym zawodów jest niedziela 16 października.
Serdecznie zapraszamy na Babice wszystkich przyjaciół oraz sympatyków sportów lotniczych!

New Day

paź 15 2022