XIX Spadochronowe Misotrzostwa Polski FS-4

Mistrzostwa Polski w akrobacji zespołowej FS-4 w Chrcynnie. Organizator: Aeroklub Warszawski. Szczegółowe informacje, wraz z regulaminem zostaną opublikowane w ciągu kilku najbliższych dni.
Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać do 15 września 2020 na adres mpfs4@aeroklub.waw.pl, w treści: nazwa drużyny, nazwiska zawodników, numery licencji sportowych, rodzaj i nr licencji lub ŚK, dane kontaktowe do kapitana drużyny.
Wymagane dokumenty: poza standardowymi dokumentami do skoków – licencja sportowa FAI oraz badania lotniczo-lekarskie.
Harmonogram: 6.10.2020 o godz. 18.00 rejestracja zawodników, losowanie kolejek. 7-9.10.2020 – skoki. Do rozegranie będzie 10 kolejek oraz 1 lub 2 kolejki treningowe, skoki z wysokości minimum 3200 m.
Cena: wpisowe 150 zł od zawodnika, cena biletów 80 zł, układki 20 zł.
Dysponujemy pewną liczbą miejsc noclegowych w cenie 20 zł za noc, standard turystyczny – bez pościeli, w pobliżu jest także wygodny *** hotel.

paź 07 - 09 2020

All Day